Andrzejki

W tym roku andrzejkowa zabawa podzielona była na dwie tury. Klasy I-III bawiły się 29 listopada a klasy IV-VI 30 listopada. W organizacji zabaw dla naszych najmłodszych pomagały uczennice klasy V i VI, które zabawiły się we wróżki i zarówno przygotowały rozmaite wróżby, jak i nadzorowały ich sprawny przebieg.

Uczniowie poznali imiona swoich przyszłych partnerów, zawody, które będą wykonywać  oraz dowiedzieli się co ich spotka w bliższej i dalszej przyszłości. Śmiechom nie było końca… Następna taka okazja dopiero za rok 🙂