NOWY DZIENNIK - link >>> logo PUO (tuż poniżej, po prawej), po czym >>> "LOGOWANIE DO APLIKACJI PUO", następnie (przy pierwszym logowaniu) >>> "Przywracanie dostępu do konta"

Olecko Hidori Cup Puchar Polski P1

Zawodnicy – uczniowie taekwondo startowali w turnieju Hidori Olecko Cup w dniach 12-13.05.2017 r. zawodnicy zdobyli 5 złotych medali, 2 srebrne, 5 brazowych

Złote medale wywalczyli:

• Chrzanowski Mateusz
  • Kowalczyk Tymoteusz
  • Piątkowska Wanessa
  • Piątkowski Szymon
  • Wojciech Maja

Srebrne medale wywalczyli:

• Drążkiewicz Igor
  • Kowalski Adam

Brązowe medale wywalczyli:

• Drężek Maja
  • Kędzierski Mateusz
  • Powązka Szymon
  • Wiśniewski Bartosz
  • Zyskowski Jakub

tae_olecko_01

Pozostali zawodnicy przygotowują się do Młodzieżowych Mistrzostwa Polski, Mistrzostw Polski Juniorów, które odbędą się w dniach 26-28.05.2017 r. w Puławach, oraz do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się w dniach 2-4.06.2017 r. w Drzonkowie.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne walki 🙂

Justyna Niedziałek