Spotkanie z Panią Dyrektor Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach

Dnia 6 XI odbyło się w naszej szkole spotkanie uczniów klas I-III z Panią Moniką Kulesza – Dyrektor Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach.

Pani Monika zawitała do naszej szkoły ze swoim pupilem 🙂 Piorunem, który od razu zyskał sympatię uczniów. Pani Monika przybliżyła dzieciom problem bezdomności zwierząt oraz roli schroniska, a także potrzeby niesienia pomocy zwierzętom.

Mamy nadzieję, że spotkanie z Panią Dyrektor Schroniska przyczyni się do rozwijania u naszych uczniów wrażliwości i empatii w stosunku do zwierząt. Tego dnia przekazaliśmy Pani Monice karmę, koce i zabawki dla psów zebrane podczas akcji trwającej w naszej szkole od października. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za pomoc i okazane serce.

M. Odowska-Prokop, A. Dubrowska
Wychowawcy klas I-III: A. Danilczuk, B. Szykuła, K. Świeczkowska