SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

GIMNAZJUM NR 10
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

W roku szkolnym 2010/2011

 Paula Plichta: – Indywidualne Mistrzostwa Polski w kl. M

  • brązowy medal w finale ćw. na skoku
  • uczestniczka Mistrzostw Świata w kl. M w Rotterdamie
  • uczestniczka i zdobywczyni złotego medalu w ćw. na skoku oraz srebrnego medalu na równoważni na Pucharze Świata w kl. M w Osijek
  • uczestniczka Pucharu Świata w kl. M w Glasgow
  • uczestniczka Pucharu Świata w kl. M w Paryżu oraz w Moskwie
  • srebrny medal w drużynie na turnieju V. Scherbo Cup Mińsk w kl. M oraz brązowy medal w finale ćw. na równoważni
  • srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski w kl. M
  • uczestniczka Kontrolnych Kardy w kl. M

Martyna Eland: – Indywidualne Mistrzostwa Polski w kl. I

  • Mistrzyni Polski w wieloboju w kl. I
  • 3 złote medale w ćw. na skoku, równoważni, ćw. wolnych
  • srebrny medal ćw. na poręczach
  • 3 miejsce na Drużynowych Mistrzostwach Polski w kl. I
  • uczestniczka Barbórka Cup w kl. I w Zabrzu
  • uczestniczka Kontrolnych Kadry w kl. I w Zabrzu
  • uczestniczka Kontrolnych Kadry w kl. M w Krakowie
  • uczestniczka European Olympic Festival w Turcji w kl. M

 Monika Eland: – Indywidualne Mistrzostwa Polski w kl. I

  • srebrny medal ćw. na skoku
  • 3 miejsce na Drużynowych Mistrzostwach Polski w kl. I
  • złoty medal w wieloboju na Turnieju Młodości w kl. II w Zabrzu
  • uczestniczka Kontrolnych Kadry w kl. I w Krakowie
  • uczestniczka Barbórka Cup w kl. I w Zabrzu

 Marta Sarnowska: – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

  • brązowy medal w wieloboju w kl. III
  • 2 złote medale w finale ćw. na skoku i na poręczach
  • zdobywczyni 3 złotych medali w finale ćw. na skoku, poręczach i ćw. wolnych na Turnieju Młodości w kl. III w Krakowie
  • brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski w kl. III
  • 4 miejsce na Drużynowych Mistrzostwach Polski w kl. II

 Natalia Sarnowska: – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

  • brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski w kl. III
  • 4 miejsce na Drużynowych Mistrzostwach Polski w kl. II
  • uczestniczka Turnieju Młodości w kl. III w Zabrzu
  • brązowa medalistka ćw. na skoku w Turnieju Młodości w kl. II w Krakowie

 Sandra Rożek: – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

  • brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski w kl. III
  • 4 miejsce na Drużynowych Mistrzostwach Polski w kl. II
  • uczestniczka Turnieju Młodości w kl. III w Zabrzu
  • srebrna medalistka ćw. na poręczach na Turnieju Młodości w kl. III w Krakowie

 Sandra Wojtkiewicz: – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

  • brązowa medalistka w finale ćw. na skoku
  • srebrny medal w finale ćw. na skoku na Turnieju Młodości w kl. III w Krakowie

 

 W roku szkolnym 2009/2010

 Paula Plichta: – Indywidualne Mistrzostwa Polski w kl. M

  • 3 miejsce w finale ćw. na skoku
  • 2 miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski w kl. M
  • 2 miejsce na Championat De France Seniorów w kl. M
  • uczestniczka II Edycji Kontrolnych Kadry w Krakowie

 Martyna Eland: – Indywidualne Mistrzostwa Polski w kl. I

  • Mistrzyni Polski w wieloboju w kl. I
  • Mistrzyni Polski na poręczach i równoważni
  • srebrny medal ćw. na równoważni
  • brązowy medal ćw. na skoku
  • II m. W Drużynowych Mistrzostwach Polski w kl. I
  • uczestniczka Championat De France Juniorów
  • złoty medal w Kontrolnych Kadry w kl. I w Nysie i w Szczecinie
  • uczestniczka Memoriału Kołakowskich w kl. M w Szczecinie

 Kamila Zarzycka: – Indywidualne Mistrzostwa Polski w kl. M

  • srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski w kl. M
  • srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski w kl. I
  • uczestniczka Kontrolnych Kadry w kl. M

 Lidia Miśkiewicz:

  • uczestniczka Chamionat De France Juniorów
  • 2 miejsce w I Edycji Kontrolnych Kadry w kl. I w Nysie
  • 2 miejsce w Kontrolnych Kadry w kl. I w Zabrzu

 Monika Eland: – Indywidualne Mistrzostwa Polski w kl. I

  • 2 miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski w kl. I
  • 1 miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski w kl. II
  • złoty medal w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w kl. II
  • 1 miejsce w finale ćw. na skoku i w finale ćw. na poręczach

 Anita Orzechowska: – Indywidualne Mistrzostwa Polski w kl. I

  • srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski w kl. I
  • złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski w kl. II
  • uczestniczka Kontrolnych Kadry w kl. I

 Joanna Razurkiewicz:

  • złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski w kl. II
  • uczestniczka Turnieju Młodości w kl. II

 Ewelina Janus:

  • srebrny medal finału ćw. na skoku na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w kl. III
  • uczestniczka Turnieju Młodości w kl. II
  • złoty medal w Drużynowym Pucharze Polski w kl. Młodzieżowej

 

W roku szkolnym 2008/2009

 Paula Plichta: – dwa brązowe medale na Indywidualnych Mistrzostwach Polski w kl. M

  • 2 miejsce w plebiscycie Gazety Olsztyńskiej na Najpopularniejszego Sportowca Warmii i Mazur
  • 2 miejsce na DMP w kl. M

 Martyna Eland: – Indywidualne Mistrzostwa Polski w kl. I:

  • Mistrzyni Polski w wieloboju w kl. I
  • Mistrzyni Polski na poręczach i w ćw. wolnych
  • srebrny medal na skoku i równoważni

 Lidia Miśkiewicz: – Indywidualne Mistrzostwa Polski w kl. I:

  • 2 miejsce w wieloboju
  • 1 miejsce w skoku i równoważni
  • 2 miejsce na poręczach i ćw. wolnych

 Anita Orzechowska: – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży kl. II:

  • 2 miejsce w wieloboju i na poręczach
  • 3 miejsce w ćw. wolnych

 Joanna Razurkiewicz – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży kl. II:

  • 1 miejsce na poręczach

 

 W roku szkolnym 2007/2008

 Paula Plichta – zawodniczka klasy Mistrzowskiej 

  •  członkini Kadry Narodowej Seniorek. 
  • Na IMP w kl. M zdobyła medal złoty i 2 medale brązowe. 
  • Uczestniczka Mistrzostw Świata – Stuttgart 2007. 
  • Finalistka Pucharu Świata w skoku –7 m ( Glasgow 2007 ).
  • Uczestniczka Mistrzostw Europy w Clermont Ferrand ( Francja ) – był to jej czwarty start na ME.

Martyna Eland – zawodniczka kl. I sportowej,

  • członkini Kadry Narodowej Juniorek. 
  • Mistrzyni Polski Juniorek na 2008 rok. 
  • Zdobyła na Mistrzostwach Polski 2 złote i 2 srebrne medale. 
  • Z drużyną zajęła 1m w DMP w kl. I.

Lidia Miśkiewicz – zawodniczka kl. I sportowej,

  • członkini Kadry Narodowej Juniorek. 
  • Vice Mistrzyni Polski Juniorek na 2008 rok. 
  • Zdobyła na Mistrzostwach Polski 2 złote i 1 srebrny medal. 
  • Z drużyną zajęła 1 m w DMP w kl. I.

Anita Orzechowska – zawodniczka kl. II sportowej, 

  • członkini Kadry Narodowej Juniorek. 
  • Mistrzyni Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kl. II 
  • Ogółem zdobyła 2 złote i 1 srebrny medal. 
  • Z drużyną zdobyła 1 m na DMP w kl. I i II.

 

W roku szkolnym 2005/2006

Paula Plichta – uczennica klasy II gimnazjum

  • Mistrzyni Polski 2005 w klasie I – 3 złote medale (wielobój, równoważnia i ćwiczenia wolne) oraz srebrny medal w wieloboju;
  • Europejska Olimpiada Młodzieży w Lignano we Włoszech – 24 m. w finale wieloboju;
  • Międzynarodowy Turniej na Łotwie – złoto w ćwiczeniach wolnych, brąz w skoku i wieloboju;
  • Kontrolne Kadry – srebrny medal;
  • Międzynarodowy Turniej w Vitkovicach – złoto w wieloboju;International Siska Ljubljana klasa M – brąz na równoważni, 6 m. w ćwiczeniach wolnych i wieloboju;
  • Drużynowe Mistrzostwa Polski w klasie I – srebrny medal.

Emilia Rechlińska – uczennica klasy I liceum

  • Indywidualne Mistrzostwa Polski w klasie M (ćwiczenia wolne) – brązowy medal.

Małgorzata Miś – uczennica klasy V szkoły podstawowej

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2005 klasa III – brąz w wieloboju i na poręczach oraz srebro na równoważni;
  • Międzynarodowy Turniej w Vitkovicach – VI miejsce;
  • Drużynowe Mistrzostwa Polski klasa I – srebro dla drużyny.

Marta Biskupiak – uczennica klasy V szkoły podstawowej

  • Indywidualne Mistrzostwa Polski – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży klasa III – złoto na poręczach i srebro w skoku;
  • Turniej Młodości – srebro w wieloboju i skoku, złoto na poręczach i w ćwiczeniach wolnych,
  • Drużynowe Mistrzostwa Polski klasa II – złoto dla drużyny.

Martyna Eland – uczennica klasy III szkoły podstawowej

  • Turniej Młodości klasa III – srebro w wieloboju i na skoku, złoto na poręczach i na ćwiczeniach wolnych, brąz na równoważni,
  • Drużynowe Mistrzostwa Polski klasa III – złoto dla drużyny (II miejsce indywidualnie).

Lidia Miśkiewicz – uczennica klasy III szkoły podstawowej

  • Turniej Młodości klasa III – brąz w wieloboju, na ćwiczeniach wolnych i na poręczach, srebro na równoważni,
  • Drużynowe Mistrzostwa Polski klasa III – złoto dla drużyny (I miejsce indywidualnie).