Wielki sukces sportowy naszego ucznia - Bartek Koziejko brązowym medalistą Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Buenos Aires w sztafecie 4x100 m stylem zmiennym

GIMNAZJUM NR 10

dzasta

Justyna Niedziałek

Trener I klasy posiada 3 dan, Absolwentka studiów nauczycielskich i trenerskich Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Najlepsza polska zawodniczka ostatnich lat, brązowa medalistka Mistrzostw Europy 1998 z Eindhoven i Akademickich Mistrzostw Świata w 1998 roku, wielokrotna mistrzyni Polski, wielokrotna medalistka międzynarodowych turniejów. Jest trenerem taekwondo olimpijskiego w klubie AZS-UWM Olsztyn. W Szkole Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie jest trenerem koordynatorem Taekwondo, trener współpracujący z Kadrą Województwa Młodzików, nauczyciel dyplomowany, Taekwondo zajmuje się ponad 22 lata.
Justyna Niedziałek za swe zasługi na rzecz rozwoju taekwondo uhonorowana została:
– Srebrną Odznaką AZS przyznaną przez Zarząd Główny Akademickiego Związku Sportowego,
– Brązową Odznaką za zasługi dla Sportu przez Ministerstwo Sportu.

wicik

Klaudia Wicik

Instruktor Taekwondo Trener Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie Absolwentka Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie oraz Olsztyńskiej Szkoły Wyższej w Olsztynie. Magister Wychowania Fizycznego. Instruktor Pływania i Fitness. Taekwondo zajmuję się od 2001 roku. Była Reprezentantka Polski. Wielokrotna Mistrzyni Polski Juniorów i Seniorów oraz Medalistka Turniejów Międzynarodowych w walkach. Specjalizuje się w pracy z dziećmi, ma duże doświadczenie w trenowaniu grup najmłodszych zarówno pracując w klubie Start Olsztyn jak i prowadząc zajęcia taekwondo w przedszkolach w Olsztynie.

kobra

Tomasz Kobrzyński

4 dan, absolwent AWF Gdańsk mgr wychowania fizycznego oraz AWF Poznań trener II klasy, na co dzień pracuje jako trener taekwondo w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie (nauczyciel dyplomowany). Czołowy polski zawodnik w latach 1989-1993, mistrz Polski seniorów i wielokrotny medalista mistrzostw Polski.
Taekwondo zajmuje się ponad 25 lat.
II trener Kadry Narodowej Juniorów 2003/2004 oraz trener Reprezentacji Polski na Mistrzostwach Polski Juniorów (Ateny, Grecja 2003) i Młodzieżowych Mistrzostwach Europy (Charków, Ukraina 2010) Tomasz Kobrzyński został uhonorowany za swą pracę na rzecz rozwoju taekwondo: Srebrną Odznaką za Zasługi dla Sportu przez Ministerstwo Sportu i Turystyki Srebrną Odznaką AZS przez Zarząd Główny Akademickiego Związku Sportowego.

chorzel

Marcin Chorzelewski

Trener I Klasy posiada 5 dan. Aktualnie pracuje jako Trener Klubu Start Olsztyn, Trener Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie oraz Koordynator Kadr Wojewódzkich Taekwondo Olimpijskiego Województwa Warmińsko Mazurskiego. Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego (wydział pedagogiki) oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. W latach 2005-2008 Trener Główny Kadry Olimpijskiej Taekwondo – Pekin 2008. W latach 2000-2004 Reprezentant Polski i Członek Kadry Olimpijskiej – Ateny 2004 Brązowy Medalista Mistrzostw Świata Seniorów – Korea 2001 oraz Srebrny Medalista Akademickich Mistrzostw Świata – USA 2002  Wielokrotny Mistrz Polski oraz Medalista Turniejów Międzynarodowych w walkach.