Drużynowe Mistrzostwa Polski w klasie II i II elite w Gimnastyce Sportowej Kobiet

7 listopada 2015 r. w specjalistycznej sali gimnastycznej im. Małgorzaty Plichty przy ul. Gietkowskiej, odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski w kl. II i II elite. W tym roku uczennice naszej szkoły okazały się najlepsze w Polsce w obu kategoriach!!! Dotrzymały kroku swoim starszym koleżankom z I klasy sportowej.

Poniżej: dekoracja w klasie II, drużyna w składzie: Anna Hucało, Julia Dargiewicz, Zuzanna Gołota, Natalia Markowska i Magdalena Wiśniewska. Na podium towarzyszą im koleżanki z II drużyny, które zajęły V miejsce: Dominika Łożyńska, Alicja Drzewicka, Oliwia Narkowicz, Kamila Kudyba, Wiktoria Rajchert.08