Drużynowe Mistrzostwa Polski w Klasie Mistrzowskiej i II Elite

15 listopada 2014 r. w Olsztynie, przy ul. Gietkowskiej odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski w kl. Mistrzowskiej i II Elite. Po 6 latach nareszcie się udało … . Olsztyńskie gimnastyczki w kl. Mistrzowskiej wygrały z krakowskimi zawodniczkami zdobywając drużynowe złoto. Drużyna startowała w składzie: Paula Plichta, Kamila Zarzycka, Monika Eland oraz debiutantka w tej klasie Ewelina Janus.

Dopełnieniem był występ klasy II Elite. Zawodniczki wywalczyły brązowy medal. W skład drużyny wchodziły: Boraczyńska Agata, Rajewska Zofia, Jeznach Dominika oraz Boczkowska Julia.