Eliminacje do XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

W dniach 17-18.05.2013 r. nasze gimnastyczki wzięły udział w eliminacjach do XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, który odbyły w Nysie.
W wieloboju klasy II wystartowało 8 naszych zawodniczek, z których 4 zakwalifikowały się do Olimpiady. Na szczególne gratulacje zasłużyła Sandra Wojtkiewicz, która po długiej kontuzji zajęła V miejsce.
W wieloboju klasy III wystartowało 5 zawodniczek i wszystkie zakwalifikowały się do Olimpiady. Wielkie brawa dla Igi Kowalczyk i Aleksandry Łojewskiej, które pierwszy raz wystartowały w tej kategorii i zdobyły III klasę sportową.
Serdecznie gratulujemy zawodniczkom i trenerom oraz życzymy udanego startu w lipcu na XIX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży