FINAŁ MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW MŁODZICZEK

„Mała Olimpiada” w środowisku gimnastycznym jest słusznie zwana nieoficjalnymi Mistrzostwami Polski Młodziczek w kl. Młodzieżowej. Wzięło w niej udział 36 najlepszych zawodniczek z całej Polski. Nasze gimnastyczki: Aleksandra Gulmantowicz, Hanna Łożyńska, Agata Kowalska i najmłodsza Barbara Kardynał zakwalifikowały się do niej podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek, które w dniach 12-14.06.2015 odbyły się w Gdańsku. Był to wówczas wielki sukces tym bardziej, że z finałów na przyrządach przywiozły medale: 2 złote (Aleksandra Gulmantowicz – ćwiczenia wolne, Barbara Kardynał – ćwiczenia na poręczach) 1 srebrny (Hanna Łożyńska – na równoważni) i 1 brązowy (Hanna Łożyńska – na poręczach)

„Mała Olimpiada” zakończyła się ogromnym sukcesem

Aleksandra Gulmantowicz (kl. III SP) zdobyła złoty medal w finale
na ćwiczeniach wolnych i srebrny medal w finale na poręczach,

Barbara Kardynał(kl. II SP) zdobyła złoty medal w finale na poręczach.