INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W GIMNASTYCE SPORTOWEJ

W dniach 22-23.06.2013 odbyła się jedna na najważniejszych imprez gimnastycznych kończąca sezon startowym. Oczywiście nie mogło zabraknąć naszych olsztyńskich gimnastyczek, które rewelacyjnie zakończyły sezon. Eland Martyna zajęła V miejsce w wieloboju gimnastycznym, oraz zdobyła trzy brązowe medale w finale skoku, ćwiczeń wolnych oraz ćwiczeń na równoważni. Elan Monika zajęła VIII miejsce w wieloboju gimnastycznym, oraz wywalczyła srebro w finale skoku. W kategorii seniorek wystartowała nasza absolwentka, jedna z najlepszych zawodniczek w Polsce Paula Plichta, która w wieloboju gimnastycznym wywalczyła srebro. Zdobyła również trzy srebrne medale w finale na skoku, poręczach oraz ćwiczeń wolnych.

Serdecznie gratulujemy zawodniczkom oraz trenerom udanego zakończenia sezonu.