Kontrole kadry oraz Turniej Młodości już za nami

Gimnastyczki z całej polski spotkały się 18.04.2015 r. w Zabrzu. Nie mogło zabraknąć tam również zawodniczek UKS-SMS Olsztyn, które to na początek sezonu zaprezentowały się znakomicie.
W klasie I na trzecim stopniu podium stanęła Agata Boraczyńska, która uzyskała najlepszą notę w skoku.
W klasie II elite Klaudia Hrynowiecka wywalczyła drugie miejsce w wieloboju, oraz srebro w finale skoku.
W tej samej klasie Iga Kowalczyk w finale na równoważni wywalczyła srebro a w finale na poręczach brąz.
W klasie II Natalia markowska zdobyła brąz w finale ćwiczeń wolnych oraz była piąta w wieloboju.
Julia Dargiewicz zdobyła 5 miejsce w finale skoku.
Wielkie brawa dla najmłodszej zawodniczki uczestniczącej w zawodach – Moniki Wiśniewskiej, która w wieloboju zdobyła wysokie 13 miejsce z 40-stu startujących zawodniczek, a w finale skoku zajęła 8 miejsce.
Serdecznie gratulujemy zawodniczkom oraz trenerom za znakomity wynik oraz życzymy dalszych sukcesów.