Kontrolne kadry

III Edycja Pucharu Prezesa i Wiceprezesa
PZG w kl. I i Mistrzowskiej
Ogólnopolski Turniej Młodości w kl. II i III
Olsztyn, 13 – 14.10.2007 r.

W dniach 13 – 14.10.2007 r. odbyła się w Olsztynie III Edycja Pucharu Prezesa i Wiceprezesa PZG w kl. I i Mistrzowskiej. Trzecią edycję Pucharu Prezesa Polskiego Związku Gimnastycznego w gimnastyce sportowej kobiet w kategorii seniorek wygrała olsztynianka Paula Plichta. Na trzy tegoroczne edycje- trzy wygrane! Taki bilans zapewnia naszej zawodniczce nie kwestionowane zwycięstwo w klasyfikacji końcowej Pucharu. Na III m. uplasowała się Agnieszka Czerwińska,IV była Emilia Rechlińska a Katarzyna Dmitruk zajęła V miejsce.

Dekoracja klasy Mistrzowskiej.
Od lewej: K. Jurkowska /WISŁA Kraków/, P. Plichta,
A. Czerwińska, E. Rechlińska, K. Dmitruk – wszystkie TGS Olsztyn

W kategorii juniorek, czyli III edycji Pucharu Wiceprezesa PZG wygrała Gabriela Janik (TS Wisła Kraków), która również po raz trzeci stanęła na pierwszym miejscu w tegorocznej edycji Pucharu. Pięknie zaprezentowały się olsztynianki / najmłodsze zawodniczki tej kategorii / Lidia Miśkiewicz, która zajęła II miejsce i Martyna Elandzajmując III miejsce. Na VI pozycji uplasowała się kolejna olsztynianka Kamila Zarzycka.

Dekoracja klasy I
Od lewej: L. Miśkiewicz – Olsztyn, G. Janik – Kraków, M. Eland – Olsztyn,
A. Libera – Kraków, M. Frąckiewicz – Szczecin, K. Zarzycka – Olsztyn

Młodsze zawodniczki rywalizowały Turnieju Młodości w kl. II i III. W klasie II tryumfowała olsztynianka Anita Orzechowska, VII była Ania Przytulska a Asia Razurkiewicz uplasowała się na VIII miejscu. Ponadto Anita była najlepsza w finale ćwiczeń na poręczach i na równoważni oraz zdobyła brąz na ćwiczeniach wolnych. Ania wywalczyła srebro w skoku, zajęła V miejsce na poręczach VI miejsce na ćw. wolnych. Asia Razurkiewicz uplasowała się na V pozycji na ćw. wolnych.

Klasa III i II w komplecie. Od lewej – Monika, Ala, Marta, Anita, Asia i Ania

W Klasie III startowały nasze najmłodsze gwiazdki. Alicja Kubicka w wieloboju wywalczyła VI miejsce a Marta Stankiewicz i Monika Eland startowały na trzech przyrządach. Marta wygrała finał skoków, Monika finał poręczy a Alicja zdobyła dwa srebrne medale na poręczach i na równoważni. Dziewczyny pięknie się prezentowały i gratulując im serdecznie prosimy oczywiście o więcej.

Nasze dzielne ośmioletnie „pomagierki” – Sandra, Marta i Natalia