MAMY ZŁOTO!!!!!!!!!!

Dnia 24.11.2012 zawodniczki UKS – SMS OLSZTYN wraz z trenerami wyjechały do Nysy na Drużynowy Puchar Polski w klasie młodzieżowej, skąd wróciły z ogromnym sukcesem.

Drużyna I – sza w składzie:
Boczkowska Julia
Kowalczyk Iga
Łojewska Aleksandra
Ostrowska Gabriela
Rogala Aleksandra

WYGRAŁA i zostawiła całą Polskę w tyle. Dziewczyny zdobyły łącznie 232,499 pkt i wyprzedziły rywalki z drugiego miejsca o4,833 pkt!!

Drużyna II – ga w składzie:
Marecka Amelia
Hrynowiecka Klaudia
Kania Wiktoria
Abramczyk Ewa
Wysocka Maja

zdobyły łącznie 209,132 pkt i zajęły IX miejsce w kwalifikacji końcowej.

To ogromny sukces naszych najmłodszych zawodniczek. Jesteśmy baaaaaaaaaaaaaardzo dumni. Serdecznie gratulujemy zawodniczkom, trenerom oraz serdecznie dziękujemy publiczności, która gorąco dopingowała Olsztynianki.

Opracowali: Mirosław Napiwodzki, Anna Michels