Wielki sukces sportowy naszego ucznia - Bartek Koziejko brązowym medalistą Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Buenos Aires w sztafecie 4x100 m stylem zmiennym

GIMNAZJUM NR 10

MECZ POLSKA-AUSTRIA-CZECHY W GIMNASTYCE SPORTOWEJ – Brno

Nasza reprezentacja seniorek w gimnastyce sportowej wygrała towarzyski mecz międzypaństwowy, który odbył się w 13 kwietnia w Brnie.
Drużyna w składzie Gabriela Janik, Katarzyna Jurkowska-Kowalska, Paula Plichta, Claudia Chmielowska oraz Marta Pihan-Kuleszaze znaczną przewagą wyprzedziła zawodniczki gospodarzy oraz reprezentację Austrii.

brno_gimnast01

W kategorii juniorek drużyna w której skład wchodziła zawodniczka UKS-SMS Olsztyn Sandra Wojtkiewicz zajęła 4 miejsce.

brno_gimnast02

Serdecznie gratulujemy zawodniczkom i trenerom udanego startu oraz życzymy dalszych sukcesów w kolejnych zawodach

Opracował
Mirosław Napiwodzki