MOJE PIERWSZE ZAWODY – 17.05.2014

W dniu 17.05.2014 r. najmłodsze zawodniczki UKS-SMS OLSZTYN poczuły pierwsze w swoim życiu dreszcze rywalizacji i współzawodnictwa, związane z zawodami gimnastycznymi.

Podczas „Moich Pierwszych Zawodów” drugoklasistki pokazały publiczności czego nauczyły się w przeciągu dwóch lat, ale przede wszystkim to, że sprawia im to niesamowitą radość i przyjemność.

W wieloboju pierwsze miejsce zajęła Wiśniewska Monika, srebro wywalczyła Hucało Anna, natomiast na trzecim miejscu podium stanęła Narkowicz Oliwia.

Dziewczynkom dzielnie kibicowały całe rodziny: rodzice, rodzeństwo, dziadkowie oraz zawodniczki klubu UKS SMS Olsztyn. Swoją obecnością zaszczyciła Nas Dyrektor szkoły Pani Barbara Rapińczuk, wychowawca klasy II Pani Wioletta Gołaszewska oraz nauczyciel świetlicy Pani Anna Dubrowska.

Pierwsze w życiu medale, dyplomy i pamiątkowe statuetki wręczyła zawodniczkom Dyrektor szkoły Pani Barbara Rapińczuk.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodniczkom udanego pierwszego startu i życzymy sukcesów na najbliższych „Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików”, które zostaną rozegrane w Szczecinie w dniach 13-15.06.2014 r.

TRZYMAJCIE KCIUKI !!!