OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W GIMNASTYCE SPORTOWEJ ŁÓDŹ 29.06 – 02.07.2013 r.

Ogromny sukces odniosły uczennice naszej szkoły, zawodniczki UKS SMS Olsztyn podczas tegorocznej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbyła się w Łodzi. Zdobyłyśmy 5 cennych medali i wywalczyłyśmy łącznie 11 finałów na przyrządach w klasie II i III sportowej. Dziewczynki pięknie się prezentowały i były godnymi przeciwniczkami dla rywalek. Z powodu kontuzji wieloboju nie ukończyła Sandra Wojtkiewicz. Ogromnym sukcesem był udział w Olimpiadzie naszej najmłodszej zawodniczki – Igi Kowalczyk, która uplasowała się na 22 m. w wieloboju oraz zakwalifikowanie się Dominiki Jeznach do finału skoku.

Oto nasze wyniki:

KLASA II :