III Mistrzostwa szkół w Smoczych Łodziach na Aquasferze

W dniu 20 marca 2015 r. w olsztyńskiej Aquasferze odbyły się III Mistrzostwa szkół w Smoczych Łodziach organizowane przez Olsztyński Klub Sportów Wodnych. W zawodach startowały drużyny 6-osobowe (4 chłopców, 2 dziewczyny) i rywalizowały siedząc na jednej łódce twarzami do siebie na zasadzie przepchnięcia łodzi za określoną linię.

W tym roku naszą szkołę reprezentowały dwie osad: w kategorii gimnazjum i liceum.

Gimnazjum:
Julia Walczak
Maja Szajdek
Kornel Czubak
Adrian Rafalski
Patryk Zych
Jakub Ostrowski

Liceum:
Paulina Markiewicz
Daria Kucaba
Wojciech Suwiński
Patryk Żebrowski
Adrian Szram
Przemysław Zawalich

Po bardzo emocjonujących wyścigach i głośnym dopingu naszych kibiców – pani wicedyrektor Justyny Sobeczek, pedagoga liceum Beaty Grzybickiej oraz wychowawczyni klasy II b LO pani Magdy Denert zdobyliśmy dwa medale!!!

Liceum wywalczyło złoty medal, gimnazjum – srebrny, pokonując nie tylko drużyny ze szkół olsztyńskich, ale również drużyny z Gdańska.

Dziękujemy również panom Jackowi Siemaszkiewiczowi i Andrzejowi Kamińskiemu za zasponsorowanie opłaty startowej.