Mistrzostwa Świata Seniorów w Kajakarstwie – Duisburg 2013

Absolwent naszej szkoły Denis Ambroziak został Mistrzem Świata Seniorów w konkurencji sztafet kajakowych 4 x K-1 200 m.

Podczas Mistrzostw Świata w kajakarstwie w Duisburgu kolejny bardzo dobry występ zanotował nasz utytułowany już absolwent Denis Ambroziak zdobywając wspólnie z kolegami z reprezentacji złoty medal Mistrzostw w sztafecie kajakowej 4 x K-1 200 m.
Nasi Panowie pozostawili w pokonanym polu mocne reprezentacje Rosji i Niemiec. Bardzo dobrze też Denis poradził sobie w dwójce z Dawidem Putto na 200 m zajmując wysokie 6 miejsce wśród seniorów. Przypomnijmy również, że Denis to aktualny Mistrz Europy Młodzieżowców w konkurencji K-1 200 m i brązowy medalista letniej Uniwersjady w Kazaniu w K-4 200 m.
Życzymy utrzymania formy na przyszły sezon i kolejnych sukcesów w sezonie 2014.