Młodzieżowe Mistrzostwa Świata 01-04.08.2013 w Kanadyjskim Welland – Ontario

Podczas Młodzieżowych Mistrzostw Świata 01-04.08.2013 w Kanadyjskim Welland – Ontario nasz absolwent Mateusz Kamiński odniósł swój największy sukces sportowy zdobywając złoty medal Mistrzostw zostawiając w pokonanym polu reprezentacje między innymi Rosji, Kazachstanu, Knady, Białorusi, Węgier… Zawodnik OKSW Olsztyn płynąc z kolegą z reprezentacji Vincentem Słomińskim zwyciężyli w konkurencji kanadyjkowych dwójek C-2 1000m. Po srebrnym medalu Młodzieżowych Mistrzostw Europy w C-2 1000m w Poznaniu i brązowym podczas Uniwersjady w Kazaniu to kolejny bardzo udany występ absolwenta SMS Olsztyn. Kolejnym wyzwaniem Mateusza to start na Mistrzostwach Świata Seniorów w Duisburgu 28.08 – 01.09.2013 r., gdzie również wystąpią nasi absolwenci Denis Ambroziak, Mariusz Kujawski, Paweł Florczak Trzymamy kciuki za udany występ naszych zawodników.