Drużynowe Mistrzostwa Województwa Szkół w pływaniu SMS

Olsztyn 26.11.2015 r.

Dużym sukcesem zakończyła się dla naszych uczniów rywalizacja w Mistrzostwach Województwa Szkół w pływaniu. Reprezentowała nas czteroosobowa ekipa chłopców z liceum w składzie Maciej Danilewski, Mateusz kasztelan, Konrad Piwowarski i Karol Zbutowicz. Oraz prawie 20 osobowa grupa gimnazjalistów
W klasyfikacji generalnej licealiści zostali Mistrzami Województwa zdobywając 5 złotych medali i wygrywając klasyfikację medalową wśród licealistów
W klasyfikacji generalnej gimnazjalistów dziewczyny zostały Mistrzyniami Województwa zaś chłopcy uplasowali się na pozycji drugiej

Medaliści :

1. Mateusz Kasztelan    – 50 dowolnym złoty medal
  2. Karol Zbutowicz     – 50 klasycznym złoty medal
  3. Maciej Danilewski    – 50 grzbietowym złoty medal
  4. Konrad Piwowarski    – 50 motylkowym złoty medal
  5. Sztafeta 4×50 dowolnym chłopców    – złoty medal (Maciej Danilewski, Mateusz Kasztelan, Konrad Piwowarski i Karol Zbutowicz)
  6. Wiktoria Szeluga     – 50 dowolnym srebrny medal
  7. Szymon Lipiński     – 50 dowolnym srebrny medal
  8. Jakub Mościcki     – 50 dowolnym brązowy medal
  9. Marta Gładkojć     – 50 klasycznym srebrny medal
  10. Maria Chrostowska    – 50klasycznym brązowy medal
  11. Kacper Jurczak     – 50 klasycznym srebrny medal
  12. Ewa Jaszczak     – 50 motylkowym srebrny medal
  13. Piotr Stepanik     – 50 motylkowym srebrny medal
  14. Sztafeta 8×25 dowolnym chłopców    – srebrny medal (Mościcki, Linde, Lipiński, Sternak, Jednaszewski, Komar, Kurdzieko, Porbacki)
  15. Sztafeta 8×25 dowolnym dziewcząt    – złoty medal (Szeluga, Krupińska, Gładkojć, Jaszczak, Chrostowska, Muzyka, Troja, Wiktor)

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!