Grand Prix Puchar Polski w pływaniu

W dniach 8-9.11.2014 w Łodzi odbyła się kolejna edycja Grand Prix Polski. W zawodach wystartowało 12 zawodników z naszej szkoły. W zawodach starowało ponad 400 zawodników reprezentujących nie tylko kluby sportowe ale również inne SMS z całej Polski. Występ naszych młodych pływaków należy zaliczyć do udanych.
W rywalizacji Seniorów drugie miejsca zajął Karol Zbutowicz na 400 m st. zmiennym z bardzo dobrym wynikiem 4:22.52 co jest ogromnym sukcesem. Na 100 m stylem zmiennym uplasował się na V miejscu.
Dobry start zaliczyła też Angelika Wikieł, która w rywalizacji seniorskiej zajęła II miejsce na dystansie 100 m stylem klasycznym i III miejsce na dystansie 200 m stylem klasycznym.
W klasyfikacji końcowej zawodów w swoich kategoriach wiekowych zwyciężył Karol Zbutowicz (w kategorii 16-17-latków).

02 (1)