I Liga Pływacka Szkół Mistrzostwa Sportowego

Zawodnicy naszej szkoły startowali w I Rundzie Ligi Szkół Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu (28-29.11.2014 r.). Był to pierwszy start i konfrontacja z kolegami z innych Szkół Mistrzowskich. Naszą szkołę reprezentowało 11 zawodników, gdzie inne drużyny liczyły po 40-50 zawodników. W końcowej klasyfikacji zajęliśmy 10 miejsce. Z tak małą liczba zawodników i zawodniczek trudno było uplasować się na lepszej, wyższej pozycji.

W klasyfikacji indywidualnej najlepsze starty zaliczyli:
Karol Zbutowicz – 1 miejsce – 400 m st. zmiennym
Karol Zbutowicz – 2 miejsce – 200 m st. zmiennym
Karol Zbutowicz – 3 miejsce – 200 m st. klasycznym

Angelika Wikieł – 1 miejsce –  50 m st. klasycznym
Angelika Wikieł – 1 miejsce – 100 m st. klasycznym
Angelika Wikieł – 2 miejsce – 200 m st. klasycznym

Alan Chodań – 7 miejsce – 200 m st. motylkowym

Sztafeta 4×100 m st. zmiennym – 6 miejsce
Sztafeta 4×200 m st. dowolnym – 7 miejsce

W klasyfikacji generalnej stylu zmiennego Karol Zbutowicz zajął pierwsze miejsce.
W klasyfikacji generalnej stylu klasycznego Angelika Wikieł zajęła pierwsze miejsce.
W klasyfikacji generalnej stylu motylkowego Alan Chodań zajął piąte miejsce.30