NOWY DZIENNIK - link >>> logo PUO (tuż poniżej, po prawej), po czym >>> "LOGOWANIE DO APLIKACJI PUO", następnie (przy pierwszym logowaniu) >>> "Przywracanie dostępu do konta"

Karol Zbutowicz i Angelika Wikieł medalistami Mistrzostw Polski Seniorów

W dniach 18-21.12.2014 r. w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów. Naszą szkołę reprezentowało trzech zawodników Angelika Wikieł, Karol Zbutowicz i Piotr Sternak. To były bardzo udane zawody dla naszych pływaków.
Dwa medale, miejsca w finałach i pobite Rekordy Polski to dorobek naszych pływaków.
Karol Zbutowicz, który dwa razy poprawił Rekord Polski Juniorów 16 letnich i raz stanął na najwyższym stopniu podium w klasyfikacji Seniorów na dystansie 400 m stylem zmiennym to ogromny sukces tak młodego zawodnika. Oprócz tych sukcesów Karol na 200 m stylem zmiennym otarł się o podium zajmując IV miejsce a na 200 m stylem klasycznym VI miejsce.

Angelika Wikieł zdobyła brązowy medal na dystansie 200 m stylem klasycznym w klasyfikacji Seniorów oraz IX m na 100 m stylem klasycznym.