Liga SMS – Ostrowiec Świętokrzyski

Świetny występ zaliczyli nasi zawodnicy podczas Ligi SMS w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wprawdzie w klasyfikacji zespołowej uplasowaliśmy się na IX pozycji. To wśród chłopców w klasyfikacji generalnej byliśmy III a wśród kobiet na pozycji XII stąd końcowy wynik.

Na uwagę zasługują starty indywidualne chłopców gdzie na podium stawali:
Karol Zbutowicz – 4 medale
Mateusz Kasztelan – 4 medale
Wojciech Ulatowski – 3 medale
Konrad Piwowarski – 1 medal

Bardzo dobre starty zaliczyli Maciej Danilewski, Konrad Rybak, Jędrzej Walaszek, Maciej Bruździak no i nasi młodzi gimnazjaliści Jakub Mościcki i Szymon Lipiński

W wyścigach sztafetowych zanotowaliśmy również sukcesy:
I miejsce na 4×200 m stylem dowolnym w składzie (K. Zbutowicz, K. Rybak, W. Ulatowski, M. Kazstelan)
III miejsce na 4×100 m stylem zmiennym w składzie (M. Danilewski, K. Zbutowicz, K. Piwowarski, M. Kasztelan)

Karol Zbutowicz wygrał klasyfikację na najlepszego zmiennistę i najlepszego w stylu klasycznym
Mateusz Kasztelan wygrał klasyfikację na najlepszego kraulistę na dystansie

Wszystkim gratulujemy i życzymy sukcesów!!!