SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

Mistrzostwa Polski Juniorów 17-18 letnich w Lublinie

W Lublinie na nowej pięknej pływalni odbyły się w dniach 11-13.03.2016 r. Zimowe Mistrzostwa Polski juniorów 17-18 letnich.

W zawodach startowało 402 zawodników z 130 klubów.

16 zawodników naszej szkoły startowało w ogólnopolskiej rywalizacji osiągając duże sukcesy, bijąc rekordy życiowe.

Zawodnicy zdobyli 4 medale, startowali w 18 finałach A i 9 finałach B.

Medaliści:

Mateusz Kasztelan – brązowy medal – 200 m st. grzbietowym

Mateusz Kasztelan – brązowy medal – 400 m st. dowolnym

Sztafeta mężczyzn (M. Kasztelan, A. Chodań, W. Ulatowski, M. Bruździak)
4×200 m st. dowolnym – brązowy medal

Sztafeta mężczyzn (M. Kasztelan, J. Walaszek, K. Piwowarski, A. Chodań)
4×100 m st. zmiennym – brązowy medal

Finaliści:

Konrad Piwowarski
– 7 miejsce finał A – 100 m st. motylkowym
– 7 miejsce finał A – 50 m st. motylkowym
– 10 miejsce finał A – 200 m st. motylkowym

Maciej Bruździak
– 7 miejsce finał B – 200 m st. dowolnym
– 2 miejsce finał B – 400 m st. dowolnym
– 8 miejsce – 1500 m st. dowolnym

Wojciech Ulatowski
– 4 miejsce finał A – 400 m st. zmiennym
– 6 miejsce finał A – 400 m st. dowolnym
– 7 miejsce finał A – 200 m st. zmiennym

Mateusz Kasztelan
– 5 miejsce finał A – 100 m st. grzbietowym
– 5 miejsce – 1500 m st. dowolnym

Maciej Danilewski
– 8 miejsce finał A – 50 m st. grzbietowym
– 8 miejsce finał A – 100 m st. grzbietowym
– 5 miejsce finał A – 200 m st. grzbietowym
– 5 miejsce finał A – 400 m st. zmiennym

Wiktor Perkowski
– 8 miejsce finał B – 50 m st. grzbietowym
– 5 miejsce finał B – 50 m st. motylkowym
– 4 miejsce finał B – 100 m st. motylkowym
– 6 miejsce finał B – 100 m st. zmiennym

Jan Napieraj
– 9 miejsce finał B – 400 m st. dowolnym
– 6 miejsce finał B – 200 m st. grzbietowym

Jakub Januszanis
– 3 miejsce finał B – 200 m st. klasycznym

Michał Macner
– 10 miejsce finał A – 400 m st. dowolnym

Jędrzej Walaszek
– 8 miejsce finał A – 200 m st. klasycznym

Alan Chodań
– 7 miejsce finał A – 200 m st. motylkowym

Konrad Rybak
– 7 miejsce finał A – 100 m st. dowolnym

Sztafeta mężczyzn 4×100 m st. dowolnym
– 4 miejsce

Galeria

 Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status