Wielki sukces sportowy naszego ucznia - Bartek Koziejko brązowym medalistą Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Buenos Aires w sztafecie 4x100 m stylem zmiennym
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

GIMNAZJUM NR 10
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

Mistrzostwa Polski Juniorów 17-18 letnich w Lublinie

W Lublinie na nowej pięknej pływalni odbyły się w dniach 11-13.03.2016 r. Zimowe Mistrzostwa Polski juniorów 17-18 letnich.

W zawodach startowało 402 zawodników z 130 klubów.

16 zawodników naszej szkoły startowało w ogólnopolskiej rywalizacji osiągając duże sukcesy, bijąc rekordy życiowe.

Zawodnicy zdobyli 4 medale, startowali w 18 finałach A i 9 finałach B.

Medaliści:

Mateusz Kasztelan – brązowy medal – 200 m st. grzbietowym

Mateusz Kasztelan – brązowy medal – 400 m st. dowolnym

Sztafeta mężczyzn (M. Kasztelan, A. Chodań, W. Ulatowski, M. Bruździak)
4×200 m st. dowolnym – brązowy medal

Sztafeta mężczyzn (M. Kasztelan, J. Walaszek, K. Piwowarski, A. Chodań)
4×100 m st. zmiennym – brązowy medal

Finaliści:

Konrad Piwowarski
– 7 miejsce finał A – 100 m st. motylkowym
– 7 miejsce finał A – 50 m st. motylkowym
– 10 miejsce finał A – 200 m st. motylkowym

Maciej Bruździak
– 7 miejsce finał B – 200 m st. dowolnym
– 2 miejsce finał B – 400 m st. dowolnym
– 8 miejsce – 1500 m st. dowolnym

Wojciech Ulatowski
– 4 miejsce finał A – 400 m st. zmiennym
– 6 miejsce finał A – 400 m st. dowolnym
– 7 miejsce finał A – 200 m st. zmiennym

Mateusz Kasztelan
– 5 miejsce finał A – 100 m st. grzbietowym
– 5 miejsce – 1500 m st. dowolnym

Maciej Danilewski
– 8 miejsce finał A – 50 m st. grzbietowym
– 8 miejsce finał A – 100 m st. grzbietowym
– 5 miejsce finał A – 200 m st. grzbietowym
– 5 miejsce finał A – 400 m st. zmiennym

Wiktor Perkowski
– 8 miejsce finał B – 50 m st. grzbietowym
– 5 miejsce finał B – 50 m st. motylkowym
– 4 miejsce finał B – 100 m st. motylkowym
– 6 miejsce finał B – 100 m st. zmiennym

Jan Napieraj
– 9 miejsce finał B – 400 m st. dowolnym
– 6 miejsce finał B – 200 m st. grzbietowym

Jakub Januszanis
– 3 miejsce finał B – 200 m st. klasycznym

Michał Macner
– 10 miejsce finał A – 400 m st. dowolnym

Jędrzej Walaszek
– 8 miejsce finał A – 200 m st. klasycznym

Alan Chodań
– 7 miejsce finał A – 200 m st. motylkowym

Konrad Rybak
– 7 miejsce finał A – 100 m st. dowolnym

Sztafeta mężczyzn 4×100 m st. dowolnym
– 4 miejsce

Galeria