5 miejsce Aleksandry Kowalczuk na Mistrzostwach Europy Seniorów w Taekwondo

Podczas Mistrzostw Europy Seniorów w dniach 1-3 maja br.w Azerbejdżanie Ola w pierwszej walce nie dała najmniejszych szans przeciwniczce ze Szwecji wygrywając pewnie 10:0.
W kolejnej walce o medal walczyła z reprezentantką Wielkiej Brytanii. Jeszcze 30 sekund przed końcem Ola wygrywała 2:1 jednak przeciwniczka wykonała skuteczny atak w kierunku głowy i już nie dała sobie odebrać zwycięstwa (ostatecznie Brytyjka została Mistrzynią Europy). Mistrzostwa Europy były debiutem dla Aleksandry Kowalczuk i pomimo tak młodego wieku spisała się bardzo dobrze!!! Nasz Absolwent Piotr Hatowski zakończył rywalizację na 9 miejscu.

baku_kowalczuk01

Justyna Niedziałek