Aleksandra Kowalczuk wywalczyła brązowy medal na turnieju klasy G1 – Trelleborg Open – Szwecja 2014

W dniach 7-9.02.2014 roku zawodnicy taekwondo szkoły rozpoczęli sezon startowy od turnieju w Trelleborgu. Pierwszy start Oli w turnieju klasy G w kategorii seniorów zakończył się dużym sukcesem. Ola oprócz medalu wywalczyła pierwsze punkty w rankingu światowym. Pierwszego dnia turnieju walczyło dwoje naszych reprezentantów. Magda po bardzo ciężkiej pierwszej walce z Dunką, nieznacznie przegrała z reprezentantką Szwecji walkę o medal. Z kolei Patrik Chrapkowski gładko poradził sobie w pierwszej walce wysoko pokonując Szweda – niestety w kolejnym pojedynku przegrał znacznie z reprezentantem Meksyku.

urania02

urania03