SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

I kolejka Warmińsko-Mazurskiej Ligi Taekwondo

W dniu 22.03.2014 r. w Giżycku na obiektach Centralnego Ośrodka Sportowego rozegrana została I kolejka Warmińsko-Mazurskiej Ligi Taekwondo. Zawody były rozgrywane w 4 konkurencjach:
1) ap nopi chagi (jak najwyższe kopnięcie nożycowe z wyskoku),
2) nare chagi (jak najszybsze kopnięcia z przeskoku w ciągu 10 sekund),
3) poomse (układy formalne),
4) walka (tylko dla zawodników w kategorii młodzik rocznik 2002-2003 i kadet 2000-2001).

gizycko_liga01

Dodatkowo dzieci zostały podzielone na 4 kategorie według wieku i koloru pasa. Nasza szkołę reprezentowała bardzo liczna grupa zawodników–uczniów.
Oto nasi najmłodsi medaliści I ligi taekwondo:

Dziewczęta:

  • Natalia Skorupska złoto- apnopichagi, srebro – przeskokówka, srebro – poomsae,
  • Mikulicz Aleksandra – złoto walki
  • Krajewska Izabella – srebro w ap nopi chagi
  • Grzechnik Anna – brąz walki
  • Krajewska Agnieszka – złoto w ap nopi chagi, srebro w dollyo, złoto poomse.
  • Skorupska Natalia – złoto w ap nopi chagi, srebro w dollyo, srebro w poomse
  • Ponieważ Julia – brąz w ap nopi chagi, brąz w dollyo, brąz w walkach
  • Nikliborc Natalia – braz w ap nopi chagi, srebro w walkach
  • Pilarczyk Aleksandra – srebro w dollyo, złoto w walkach

Chłopcy:

  • Filip Skrzeszewski złoto-walki,
  • Dominik Kuliziak złoty – przeskokówka, brąz – walki,
  • Mikołaj Żyźniewski srebro – walki, brąz – apnopichagi,
  • Łukasz Cudnoch brąz – walki,
  • Piotr Gołębiewski srebro – przeskokówki, braz – walki,
  • Jakub Sobeczek złoto – walki,
  • Hubert Czubak złoto- przeskokówki, srebro apnopichagi,
  • Mateusz Samatowicz brąz – walki,
  • Adam Chabowski srebro – walki,
  • Krzysztof Adamczak złoto – walki,
  • Adam Kowalski złoto – walki, złoto apnopichagi, złoto – przeskokówka,
  • Karol Komorowski brąz – walki,
  • Piotr Dolat brąz – poomsae,
  • Mikołaj Sokołowski złoto – apnopichagi,
  • Salam Diablo – srebro apnopichagi
  • Tymoteusz Kowalczyk złoto – poomsae, srebro – przeskokówki
  • Grabowski Jakub – brąz w walkach
  • Karnitski Dzimitry – brąz w dollyo
  • Cudnoch Łukasz brąz w walkach
  • Sokołowski Mikołaj złoto w ap nopi chagi
  • Wierzbicki Damian – brąz w dollyo chagi, srebro w walkach
  • Kuczyński Konrad – srebro w dollyo, złoto w walkach

gizycko_liga02
 

gizycko_liga03

 Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status