Wielki sukces sportowy naszego ucznia - Bartek Koziejko brązowym medalistą Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Buenos Aires w sztafecie 4x100 m stylem zmiennym

GIMNAZJUM NR 10

Mistrzostwa Europy Seniorów w Taekwondo – brąz Aleksandry Krzemienieckiej

Nasza była uczennica Aleksandra Krzemieniecka wywalczyła brązowy medal na Mistrzostwach Europy Seniorów
W ubiegły weekend w stolicy Azerbejdżanu – Baku odbyły się mistrzostwa Europy w taekwondo olimpijskim. Jedyny medal dla biało-czerwonych wywalczyła Aleksandra Krzemieniecka, która stanęła na najniższym stopniu podium w półfinale przegrywając z mistrzynią olimpijską.
– Walka do trzeciej rundy była bardzo wyrównana z nieznaczną przewaga rywalki, niestety pod koniec walki Serbka zaskoczyła mnie kopnięciem na głowę i zyskała sporą przewagę…Cel minimum został jednak osiągnięty – powiedziała nasza zawodniczka. Gratulacje dla trenera Wojciecha Pyzla.

baku_krzem01

baku_krzem02