Rosja (Nalczyk) – Mistrzostwach Europy Seniorów w taekwondo

W dniach 27-29.03.2015 roku Aleksandra Kowalczuk, nasza zawodniczka Szkoły Mistrzostwa Sportowego wywalczyła 5 miejsce w Mistrzostwach Europy Seniorów w kategoriach olimpijskich – Nalczyk (Rosja).
Ola wygrywając pierwszą walkę przed czasem z Ukrainka. W walce o medal przegrała z reprezentantką Norwegii złotym punktem. Natomiast nasz absolwent szkoły Piotr Hatowski uległ niestety w pierwszej walce z zawodnikiem Azerbejdżanu. Zawody były ostatnim sprawdzianem przed Mistrzostwami Świata Seniorów (12-18 maja 2015 r.), które będą najważniejszym startem w tym roku. Życzymy powodzenia.