Srebro Oli w Moskwie!

Na odbywającym się w Moskwie turnieju klasy G-1 Russian Open 2014, reprezentantka nasze szkoły, Aleksandra Kowalczuk w kategorii +73kg zdobyła srebrny medal. W pierwszej walce 6:0 pokonała zawodniczkę CSKA Smoleńsk Polina Saryeva, w następnej walce wygrała 8:3 z reprezentantką Rosji Alina Ikaeva, natomiast srebro przyniosła jej walka z doświadczoną reprezentantką Rosji, Olga Ivanova która zwyciężyła wynikiem 12:3.

02

Ola już za dwa tygodnie wraz z Gabrysią Wierzbicką wylatują na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy do Austrii.

Życzymy powodzenia
Justyna Niedziałek