SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach letnich – Łódzkie 2013

 

Na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji Nr 2 w Łowiczu, mieszczącej się przy ul. Topolowej odbyły się zawody w Taekwondo Olimpijskim. Impreza odbywała się w ramach XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich – Łódzkie 2013 (OOM 2013) i wzięło w niej udział 245 osób: 180 zawodników, 30 sędziów i 35 trenerów. Zawody w Łowiczu trwały trzy dni (od 14 do 16 czerwca 2013).

Województwo Łódzkie zwyciężyło w ogłoszonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki „Konkursie na organizację zawodów finałowych Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w latach 2012 – 2013”. Tym samym stało się gospodarzem XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich – Łódzkie 2013 (OOM 2013). Naszą Szkołę reprezentowało 10 zawodników wraz z trenerami Justyna Niedziałek i Marcinem Chorzelewskim. Łącznie zdobyliśmy 4 medale:
– Maciej Tomaszewski I miejsce
– Przemysław Gutowski II miejsce
– Agnieszka Stachurska II miejsce
– Michał Peła III miejsce
oraz 6 miejsc 5-tych, tym samym sześć razy przegraliśmy o medal :
– Mikulicz Ola V miejsce
– Stachurska Agnieszka V miejsce
– Banaszczyk Sylwia V miejsce
– Wajzer Maria V miejsce
– Bartkowiak Aleksander V miejsce
– Kowalski Adam V miejsce.

 Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status