Zgrupowanie szkoleniowe w Olsztynie

W dniach 17-29.08.2014 r. zawodnicy taekwondo naszej szkoły przebywali na zgrupowaniu szkoleniowym w Olsztynie, poświęcony na przygotowanie do sezonu startowego, pierwszy start zawodników będzie na międzynarodowym turnieju Warsaw Cup w dniach 19-21.09.2014 r.

Kolejny start w cyklu przygotowań do Młodzieżowych Mistrzostw Europy będzie miała Aleksandra Kowalczuk w Russia Open 12.09.2014 r. w Moskwie.

Nasi zawodnicy Aleksandra Kowalczuk, Gabriela Wierzbicka oraz nasi absolwenci Patrik Chrapkowski i Magdalena Obrębska wezmą udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w dniach 23-28.09.2014 r. które odbędą się w Austrii w Insbrucku.

Życzymy powodzenia
Justyna Niedziałek

1 edycja Grand Prix

W dniach 2-6.07.2014 r. odbył się jeden z najbardziej prestiżowych turniejów Taekwondo: 1 edycja Grand Prix.
Na turniej zostało zaproszonych 32 najlepszych zawodników na Świecie z kategorii wagowych Olimpijskich, wśród nich z Polski: Piotr Hatowski.
Niestety Piotrek po wyrównanej walce (0:0) w regulaminowym czasie przegrał w dogrywce złotym punktem.
Kolejną szanse na lepszy wynik Piotrek ma już niebawem na turnieju G2 Korea Open.

Nasi zawodnicy w Korei

Piotr Hatowski absolwent naszej szkoły zdobył brązowy medal na bardzo mocnym turnieju G2 Korea Open wygrywając kolejno z reprezentantem Jordanii, Iranu i Korei.

Bardzo dobrze spisała się również Aleksandra Kowalczuk, która wygrywając dwie walki z Koreanką i Kanadyjką zajęła 5 miejsce również punktowane.

Gratulujemy!!!!!!!!!!!!!