Złoto Oli z Serbii

W dniach 17-19.10.2014 r. w Belgradzie odbył się międzynarodowy turniej klasy G1 – Serbia Open 2014. W turnieju brali udział rownież Polacy: reprezentacja Polski. W składzie reprezentacji znalazła się również najbardziej utytułowana zawodniczka z naszej szkoły Aleksandra Kowalczuk + 73kg (AKS OSW Olsztyn) oraz nasza była uczennica Aleksandra Krzemieniecka 73kg (AZS AWF Warszawa)

Najlepszy wynik uzyskała Aleksandra Kowalczuk, która wygrywając 3 walki zdobyła złoty medal. W drodze do finału pokonała kolejno Chorwatkę Ines Kovac5:4, Niemkę Katharinę Waiss złotym punktem oraz w finale Rosjankę Olesya Bardachenko 5:3.