SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

GIMNAZJUM NR 10
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

Dyrekcja

Imię i nazwiskoStanowiskoZdjęcie
Barbara Rapińczukdyrektor szkoły
Elżbieta Giedziun-Kakojejkowicedyrektor ds. dydaktycznych
Anna Michelswicedyrektor ds. szkolenia sportowego

Nauczyciele

Imię i nazwiskoPrzedmiotZdjęcie
Katarzyna Bakułamatematyka
Magdalena Denertjęzyk angielski
Anna Dubrowskawychowawca świetlicy
Małgorzata Ejkszto/Regina Lenkiewiczjęzyk polski
Ewa Gałęziewskareligia, wychowawca świetlicy
Elżbieta Giedziun - Kakojejkojęzyk angielski
Sławomir Głockiwychowanie fizyczne
Beata Gojłojęzyk rosyjski
Beata Grzybickapedagog szkolny LO
Iwona Hryniukmatematyka
Małgorzata Jacewiczjęzyk polski, wok
Katarzyna Klajareligia
Beata Kondraczykbibliotekarz
Ewa Kowalewskajęzyk polski
Alicja Maziarekpsycholog
Wojciech Olszewikgeografia
Joanna Piłatbiologia
Marta Podralskabiologia, chemia
Krzysztof Prusinowskiinformatyka, zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne
Lilianna Racis - Korsakwychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
Bożena Randziomatematyka
Monika Rawa - Paluchedukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna
Anna Romanowskabiologia
Dorota Ścisłojęzyk angielski
Jowita Skorupska - Laszczakpedagog szkolny SP i G
Aleksandra Smoleńskabibliotekarz
Justyna Sobeczekhistoria, wos
Radosław Świstakhistoria, wos
Bożena Szykułaedukacja wczesnoszkolna
Katarzyna Świeczkowskaedukacja wczesnoszkolna
Joanna Ulatowska - Letkojezyk polski, historia, podstawy przedsiębiorczości
Anna Wojego/Magdalena Pliskowskajęzyk angielski
Eliza Wojtczakgeografia
Aneta Wojtkiewiczplastyka, muzyka, przyroda
Ewa Woźniakfizyka, matematyka
Maria Wróblewskachemia
Grzegorz Żytkiewiczwychowanie fizyczne

Trenerzy

Imię i nazwiskoStanowiskoZdjęcie
Jerzy Budziłektrener piłki nożnej
Marcin Chorzelewskitrener taekwondo
Janusz Czerniewicztrener piłki nożnej
Grzegorz Gaszyktrener pływania
Tomasz Grabysatrener pływania
Rafał Gryzowskitrener kajakarstwa
Ewa Jóźwiaktrener gimnastyki
Andrzej Kamińskitrener kajakarstwa
Tomasz Kobrzyńskitrener taekwondo
Agnieszka Kozłowskatrener pływania
Dariusz Laszuktrener gimnastyki
Beata Lewalskatrener gimnastyki
Anna Michelstrener gimnastyki
Mirosław Napiwodzkitrener gimnastyki
Cezary Niedziałektrener pływania
Justyna Niedziałektrener taekwondo
Justyna Pałaszewskatrener
Paula Plichtatrener gimnastyki
Paweł Szostawickitrener pływania
Robert Włodarczyktrener
Aleksander Yareśkotrener gimnastyki
Katarzyna Yareśkotrener gimnastyki
Kamila Zarzyckatrener
Grzegorz Żytkiewicztrener

Administracja

Imię i nazwiskoStanowiskoZdjęcie
Elwira Sołtysgłówny księgowy
Andrzej Ruteckikierownik obiektów sportowych
Arkadiusz Zamariakierownik gospodarczy
Iwona Śliwińskaspecjalista
Ewa Obudzińskasamodzielny referent
Elżbieta Bednarczykksięgowa
Monika Kuźmicka-Swirzkasjerka

Obsługa

Imię i nazwiskoStanowiskoZdjęcie
Ireneusz Fąkdozorca
Katarzyna Gorczycawoźna, sprzątaczka
Gabriela Korowickapomoc kuchenna
Danuta Kryśkiewiczsprzątaczka
Jerzy Kryśkiewiczdozorca
Halina Laskowskasprzątaczka
Henryk Lisińskikonserwator, pracownik gospodarczy
Ewa Pietruczuksprzątaczka
Krzysztof Poterałakonserwator
Grażyna Przyborowskapomoc kuchenna , sprzątaczka
Ewa Rogalskasprzątaczka
Adam Siedleckidozorca
Aleksander Śliwińskikonserwator
Jerzy Szwagierekkonserwator
Barbara Zdunsprzątaczka