15th Canoe Sprint Internattional Regatta of Cyprus

13 października 2019 r. czworo kajakarzy i kanadyjkarzy wzięło udział w międzynarodowych regatach na Cyprze. Na zawody stawili się drużyny z Polski, Słowacji, Włoch, Serbii, Gruzji, Grecji, Cypru i Egiptu. Sportowcy ścigali się na sztucznym zalewie na tamie na dystansach 500 m i 200 m. Nasi uczniowie świetnie zaprezentowali się podczas tego wydarzenia. Jakub Horba zaliczył udany występ zajmując 1 miejsce na 500 m oraz 2 miejsce na 200 m. Podobny rezultat osiągnęli Michał Szajdek i Paweł Wiśniewski startując na dwuosobowej łodzi. Wywalczyli 2 miejsce na 500 m oraz 1 miejsce na 200 m. Michał Szajdek był bardzo blisko pozycji medalowej w startach na jedynce, jednak ostatecznie zajął 4 miejsce na obu dystansach. Sukcesy pozostałych uczestników regat to:

Paweł Wiśniewski: C1 500 m 5 msc, C1 200 m 6 msc
Milan Kasprowicz: C1 500 m 7 msc, C1 200 m 8 msc