2 medale zawodników SMS Olsztyn na Otwartych Mistrzostwach Hiszpanii

Na odbywających się w dniach 23-35 kwietnia na Otwartych Mistrzostwach Hiszpanii zawodnicy SMS Olsztyn wywalczyli brązowe medale: – Agnieszka Benedict w kategorii do 62 kg, – Piotr Hatowski w kategorii do 87 kg. (absolwent szkoły), – Michał i Karol Wielgosz po emocjonujących pojedynkach i nie słusznych decyzjach sędziów zajeli V miejsca przegrywając swoje walki o brązowe medale! 🙁 Zawody są zaliczane do rankingu prowadzonego przez Światową Federację Taekwondo (WTF) oraz Europejską Unię Taekwondo (ETU).