Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Wrocław 1-4 Maj 2008 r.

Sukces Olsztyńskich Gimnastyczek

Anita Orzechowska najlepsza Gimnastyczka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Wrocław 2008 r. Anita wygrała wielobój klasy II z wynikiem 52,550 pkt.

W finałach na równoważni i ćwiczeniach wolnych zdobyła 2 medale, srebrny na równoważni i złoty na ćwiczeniach wolnych. Na trzy możliwe medale zdobyła 2 złote i 1 srebrny.

Równie dobrze wypadła w finale skoku przez konia Anna Przytulska zdobywając brązowy medal. Joanna Razurkiewicz wywalczyła dwa finały: gdzie zajmowała na poręczach 6 miejsce i w ćwiczeniach wolnych 8 miejsce. Nasze młodsze zawodniczki startujące w klasie III dzielnie walczyły  w wieloboju i w finałach zdobyły 3 medale. W wieloboju dla naszej najmłodszej zawodniczki Moniki Eland zabrakło zaledwie 0,5 pkt., aby znaleźć się na podium, tuż za nią z niewielką stratą zajęła 5 miejsce Marta Stankiewicz.

Nasze trzecioklasistki w finałach na skoku i poręczach nie miały sobie równych.  Marta Stankiewicz wygrała skok, a Monika Elandwygrała poręcze.

Marta Stankiewicz do swojego dorobku medalowego dołożyła brąz na ćwiczeniach wolnych.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !!!