ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

I oto pierwszy zabrzmiał dzwonek… W tym roku 4 września o godzinie 9.00. Dla naszej szkoły to rok wyjątkowy, rok, kiedy stery szkoły objęła nowa trzyosobowa dyrekcja: pani dyrektor Barbara Rapińczuk, pani Lidia Przygodzka – wicedyrektor do spraw dydaktycznych oraz pan Sławomir Głocki – wicedyrektor do spraw sportu. To także rok wielu zmian organizacyjnych. Od września bowiem, uczniowie liceum rozpoczęli zajęcia w budynku przy ulicy Jagiellończyka – tam właśnie od tego roku mieścić się będzie siedziba X Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego. Także w kadrach sporo zmian. Od tego roku pracę w naszej szkole rozpoczęło 7 nowych nauczycieli:

Magdalena Denert – nauczyciel języka angielskiego w szkole podstawowej i gimnazjum,
Marta Gałczyńska – nauczyciel biologii w gimnazjum i liceum,
Monika Rawa – Paluch – nauczyciel nauczania zintegrowanego,
Zdzisław Orzechowski – nauczyciel techniki i informatyki w szkole podstawowej i gimnazjum,
Wojciech Olszewik – nauczyciel geografii w liceum,
Joanna Trzpioła – nauczycielka języka rosyjskiego w liceum.
Wszystkim uczniom i nauczycielom rozpoczynającym przygodę z olsztyńską SMS życzymy wielu wspaniałych chwil w naszej szkole, a tym, którzy są z nami nie od dziś, powodzenia w kolejnym roku szkolnym.