SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

I oto pierwszy zabrzmiał dzwonek… W tym roku 4 września o godzinie 9.00. Dla naszej szkoły to rok wyjątkowy, rok, kiedy stery szkoły objęła nowa trzyosobowa dyrekcja: pani dyrektor Barbara Rapińczuk, pani Lidia Przygodzka – wicedyrektor do spraw dydaktycznych oraz pan Sławomir Głocki – wicedyrektor do spraw sportu. To także rok wielu zmian organizacyjnych. Od września bowiem, uczniowie liceum rozpoczęli zajęcia w budynku przy ulicy Jagiellończyka – tam właśnie od tego roku mieścić się będzie siedziba X Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego. Także w kadrach sporo zmian. Od tego roku pracę w naszej szkole rozpoczęło 7 nowych nauczycieli:


Magdalena Denert – nauczyciel języka angielskiego w szkole podstawowej i gimnazjum,
Marta Gałczyńska – nauczyciel biologii w gimnazjum i liceum,
Monika Rawa – Paluch – nauczyciel nauczania zintegrowanego,
Zdzisław Orzechowski – nauczyciel techniki i informatyki w szkole podstawowej i gimnazjum,
Wojciech Olszewik – nauczyciel geografii w liceum,
Joanna Trzpioła – nauczycielka języka rosyjskiego w liceum.
Wszystkim uczniom i nauczycielom rozpoczynającym przygodę z olsztyńską SMS życzymy wielu wspaniałych chwil w naszej szkole, a tym, którzy są z nami nie od dziś, powodzenia w kolejnym roku szkolnym.

Galeria

 Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status