SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

Gala Sportu – Olsztyn 2012

Gala Sportu – Olsztyn 2012

Na pytanie: gdzie jest zawodnik Szkoły Mistrzostwa Sportowego, jeżeli nie uczy się, trenuje lub nie wyjechał na zgrupowanie sportowe, można w ciemno odpowiedzieć…
Na kolejnej gali sportowej – odbiera nagrody i wyróżnienia!

Kolejna Gala Sportu organizowana przez samorząd województwa oraz Warmińsko – Mazurską Federację Sportu  przyniosła naszej społeczności szkolnej wiele dumy i radości. Była okazją do spotkania zawodników, trenerów, rodziców i  działaczy sportowych. Pamiątkowe statuetki, dyplomy, nagrody pieniężne i stypendia trafiły do rąk wielu spośród naszych zawodników, absolwentów i trenerów.

Odznakę „Zasłużony dla województwa warmińsko – mazurskiego” otrzymał jeden
z najlepszych kajakarzy na świecie – Tomasz Mendelski, obecnie trener młodych kajakarzy w naszej szkole.

Za swoją pracę został również nagrodzony trener kanadyjkarzy, pracownik Szkoły Mistrzostwa Sportowego, Andrzej Kamiński.

Denis Ambroziak – kajakarz i absolwent naszego liceum otrzymał nagrodę i stypendium. Także inny nasz absolwent i kajakarz, Mateusz Kamiński,  został uhonorowany nagrodą.

Stypendia sportowe otrzymali nasi uczniowie i absolwenci:

  • Martyna Eland (kl. III G, zawodniczka gimnastyki sportowej)
  • Izabela Gadomska (kl. III LO, zawodniczka taekwondo)
  • Konrad Kozłowski (kl. II LO, kajakarz)
  • Karol Zalewski (kl. III LO, lekkoatleta)

 

Wśród naszych absolwentów znaleźli się następujący stypendyści:

  • Piotr Hatowski (zawodnik taekwondo)
  • Krzysztof Pielowski (pływak)

 

Podczas gali wyróżniono wielu młodych zawodników – srebrnych i brązowych medalistów Mistrzostw Polski w 2011 r. Z naszej szkoły było to 33 zawodników:

Gimnastyka:

  • Monika Eland
  • Sandra Wojtkiewicz

Kajakarstwo:

  • Błażej Brakowiecki
  • Mateusz Kozakiewicz
  • Marek Michels
  • Cezary Ołdakowski

Taekwondo:

  • Michał Mydło
  • Przemysław Piechota
  • Patrycja Kościesza
  • Barbara Banaszczyk
  • Bartłomiej Chmielewski
  • Izabela Gadomska
  • Gabriela Guzowska
  • Magdalena Śmiglewska
  • Ewelina Walkiewicz

Piłka nożna:

  • Bartosz Bartkowski
  • Bartosz Borawski
  • Krystian Burzyński
  • Wojciech Dziemidowicz
  • Dariusz Gawryś
  • Jakub Górski
  • Patryk Kun
  • Bartosz Maternik
  • Arkadiusz Mroczkowski
  • Arkadiusz Mroczkowski
  • Mateusz Musiński
  • Piotr Wypniewski
  • Karol Żwir

Lekkoatletyka:

  • Mateusz Baczewski
  • Justyna Brzezicka
  • Rafał Gieszczyński
  • Sebastian Maracha
  • Daria Strucińska

 

Nie zabrakło również wyróżnionych absolwentów naszej szkoły:

  • Bartosz Hura – pływanie
  • Patryk Durzyński – taekwondo
  • Agata Jackiewicz – taekwondo
  • Konrad Jarzębowski – taekwondo
  • Edyta Markiewicz – taekwondo
  • Magdalena Mariewicz – taekwondo
  • Arkadiusz Giłowejno – judo

 

Serdecznie gratulujemy!!!

 Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status