Spektakl „Czerwony Kapturek”

28 maja 2012 roku w Szkole Podstawowej Nr 23 odbyła się premiera spektaklu „Czerwony Kapturek” wg Jana Brzechwy. Na przedstawienie zaproszono panią dyrektor Barbarę Rapińczuk, uczniów starszych klas oraz dzieci z przedszkola „Skrzaty”. Młodzi aktorzy z klasy I z wielkim zaangażowaniem wcielili się w grane role. Na wielkie brawa zasługują Amelka Skorupska i Salaam Diallo – odtwórcy głównych ról, a także Alicja Glanc w roli babci Czerwonego Kapturka. Spektakl reżyserowany przez wychowawczynię pierwszoklasistów Bożenę Szykułę i nauczycielkę świetlicy Annę Dubrowską wzbudził uznanie i dużo pozytywnych uczuć wśród widzów.