Spotkanie ze Świętym Mikołajem

Dnia 19 grudnia 2011 roku sześcioro uczniów szkoły podstawowej uczestniczyło
w spotkaniu ze Świętym Mikołajem w Szkole Podstawowej Nr 2 w Olsztynie. Impreza ta jest organizowana przez SP 2 już od kilku lat i co roku nasi uczniowie biorą w niej udział.

Dzieci przywitał chór szkolny, zachęcając do wspólnego śpiewania kolęd i piosenek świątecznych. Pani dyrektor szkoły Iwona Jasińska powitała każdą szkołę oddzielnie, a dzieci z opiekunami zajęły wyznaczone miejsca. Na scenę wkroczyła … Pani Zima sypiąc śniegiem (choć trzeba stwierdzić, że dość …. oszczędnie).

W końcu pojawił się wyczekiwany Święty Mikołaj. Na sali zawrzało! Po radosnym powitaniu rozpoczęło się rozdawanie prezentów. Każe dziecko otrzymało upominek z rąk samego Świętego Mikołaja! A prezenty były naprawdę ogromne! I sprawiły wielką radość dzieciom. Na zakończenie  pani dyrektor SP 2 pożegnała Mikołaja, Panią Zimę i zaprosiła wszystkich na spotkanie za rok, życząc jednocześnie Wesołych Świąt!!!