Belgian Open

W dniach 6-7.04.2013 w Gent (Belgia), odbył się międzynarodowy turniej klasy A – „Belgian Open”.
Aleksandra Kowalczuk zdobyła złoty medal w kategorii wagowej + 68 wygrywając 3 walki i jednocześnie Ola umocniła I miejsce w rankingu.

Piotr Kamiński, wywalczył brązowy medal w kategorii juniorów w wadze do 48 na Międzynarodowym turnieju Belgia Open w Gent , w drodze do medalu musiał wygrać 3 pojedynki, pokonał rozstawionego z nr 1. Niemca (Muhammad Agay) a dopiero w czwartym pojedynku uległ późniejszemu złotemu medaliście z Szwajcarii (Stephane Audibert).