BRĄZ OLI w CHORWACJI!!!!

W dniach 10-11.11.2012 r. odbyły się XVIII Otwarte Mistrzostwa Chorwacji w Taekwondo Olimpijskim (Zagreb Croatia Open). Ponad 1300 zawodników (dokładnie 1328) rywalizować będzie w konkurencji walki sportowej (kyorugi) w 3 przedziałach wiekowych: kadet (475 zawodniczek i zawodników), junior (457 zawodniczek i zawodników) oraz senior (396 zawodniczek i zawodników). Turniej w Zagrzebiu jest turniejem rankingowym (klasy A) Europejskiej Unii Taekwondo (European Taekwondo Union). Aleksandra Kowalczuk zdobyła brązowy medal w kat. wag. +68 wygrywając dwie walki natomiast w trzecim pojedynku uległa zdobywczyni pierwszego miejsca. Bardzo dobrze spisał się Michał Mydło, który stoczył bardzo dobre wygrane dwa pojedynki niestety w walce o brązowy medal przegrał z zawodnikiem z Iranu, który zdobył złoty medal, drugie walki turnieju przegrali Piotr Kamiński, Gabrysia Wierzbicka.

W zawodach wzięło udział 71 Polaków w tym 9 zawodników wraz z trenerami ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie w składzie:

1. Michał Mydło
  2. Kowalczuk Aleksandra