Finał konkursu „Zwierzak za kierownicą”

„Zwierzak za kierownicą” to ogólnopolski konkurs promujący bezpieczeństwo na drogach. Organizatorem konkursu była pani Poseł Beata Bublewicz -Koordynator Krajowy Dekady Działań Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz parlamentarzyści zaangażowani w propagowanie priorytetów Dekady BRD. Honorowy patronat objęli Rzecznik Praw Dziecka i Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w tym konkursie Wykonali interesujące prace plastyczne, które można obejrzeć w galerii prac na stronie konkursu „ Zwierzak za kierownicą”.

W dniu 12.06.2013 r. delegacja naszej szkoły w składzie: Natalia Skorupska, Amelia Skorupska, Natalia Nikliborc, Oliwia Krajewska, Aleksandra Mikulicz pod opieką pani Anny Dubrowskiej uczestniczyła w finale konkursu. W Senacie Rzeczpospolitej Polskiej uroczyście nagrodzono zwycięzców. Nagrody zostały wręczone przez posłów na Sejm RP tj.: Małgorzatę Kidawę- Błońską, Beatę Małecką- Liberę, Andrzeja Orzechowskiego, Beatę Bublewicz oraz ambasadora konkursu Rafała Sonika- wielokrotnego mistrza Polski, startującego na quadach w rajdach terenowych, zdobywcy Pucharu Świata i podium Rajdu Dakar. Nasza szkoła otrzymała wyróżnienie oraz nagrody książkowe z rąk Pani Poseł Beaty Bublewicz jak też kalendarz z autografem Rafała Sonika.

Anna Dubrowska szkolny koordynator konkursu