SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

„Oto nadeszła pora taka, by ucznia zrobić z przedszkolaka…”

W dniu 12 października 2012 r. o godz. 10.00 w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego odbyło się Pasowanie na Ucznia Klasy I Szkoły Podstawowej nr 23. Podczas przygotowanego, pod okiem wychowawczyni Katarzyny Świeczkowskiej, programu artystycznego uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności. Recytując wiersze i śpiewając piosenki pochwalili się swoją wiedzą na temat Ojczyzny, zasad zachowania w szkole, ochrony środowiska oraz bezpiecznego poruszania się po drogach. Pokazali jak bardzo kochają swoich rodziców oraz chcą dzielnie pełnić obowiązki ucznia i sportowca.

 

W obecności dyrekcji szkoły, rodziców i zaproszonych gości uroczyście złożyli ślubowanie. Pani dyrektor Barbara Rapińczuk dokonała pasowania i wręczyła uczniom pamiątkowe statuetki. Ta ważna uroczystość przysporzyła wielu emocji i wzruszeń, zarówno naszym małym pierwszoklasistom, jak i ich rodzicom. Niejednemu łza zakręciła się w oku…

 

Katarzyna Świeczkowska

 Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status