SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

Pierwszy Czwartek LA – 2013

W dniu 25.04.2013 r. na stadionie AZS UWM w Kortowie odbył się pierwszy
w tym roku Czwartek lekkoatletyczny.

Wśród 159 uczniów olsztyńskich podstawówek starowali także reprezentanci
Szkoły Podstawowej nr 23 Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie

Każdy uczestnik zawodów mógł sprawdzić się w dwóch konkurencjach (jednej technicznej i jednej biegowej): 60 m, 300 m, 1000 m, skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową. Nasi uczniowie wystartowali w konkurencjach biegowych na 60 m i 300m oraz w rzucie piłeczką palantową.

Szkołę reprezentowali:

kl. IV     D. Kuliziak,, M.Żyźniewski
kl. VI     A. Stachurska, K.Pałuska, S.Banaszczyk, M.Tomaszewski, A.Pilarczyk

Mikołaj Żyźniewski w biegu na 60 m
Tak startowali inni
A tak kibicowali rodzice

Następne zawody zostaną rozegrane w dniach 9 i 16 maja 2013

 

Nasi uczniowie uzyskali wyniki:

Bieg na 60 m

Kategoria 2002 r.- chłopcy

3 miejsce Dominik KULIZIAK 9,79 sek.
6 miejsce Mikołaj ŻYŹNIEWSKI 10,27 sek.

 

Kategoria 2000 r. – chłopcy

9 miejsce Maciej TOMASZEWSKI 9,37 sek.

 

Kategoria 2000 r. – dziewczęta

9 miejsce Agnieszka STACHURSKA 10,20 sek.
12 miejsce Sylwia BANASZCZYK 10,46 sek.
16 miejsce Karolina PAŁUSKA 10,46 sek.

 

Bieg na 300 m

Kategoria 2000 r. – dziewczęta

4 miejsce Aleksandra PILARCZYK 60,52 sek.

Rzut piłeczką palantową

Kategoria 2002 r. – chłopcy

5 miejsce Mikołaj ŻYŹNIEWSKI 36 m
8 miejsce Dominik KULIZIAK 30 m

 

Kategoria 2000 r. – chłopcy

4 miejsce Maciej TOMASZEWSKI 38,50 m

 

Kategoria 2000 r. – dziewczęta

4 miejsce Sylwia BANASZCZYK 21,50 m
5 miejsce Aleksandra PILARCZYK 21,00 m
8 miejsce Karolina PAŁUSKA 19,00 m
 Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status