Pozdrowienie z Zakopanego

Zawodnicy – uczniowie taekwondo olimpijskiego przebywali w dniach 8-17.12.2012 roku na zgrupowaniu szkoleniowym w OPO Zakopane. Podczas którego korzystali z pięknej pogody, która nas przywitała pierwszego dnia, czas spędzaliśmy na stokach jeżdżąc na nartach i deskach snowbordowych, a popołudniowe zajęcia spędzaliśmy na pływalni, siłowni i Sali. Dzięki gościnności i uprzejmość trenera Roberta Włodarczyka (kajakarstwo) mogliśmy uczestniczyć wraz z zawodnikami w niezwykłym spotkaniu z brązową medalistką Igrzysk Olimpijskich w Londynie Karoliną Nają, która opowiadała o swojej niezwykłej drodze do zdobycia medalu Igrzysk Olimpijskich w kajakarstwie.

Justyna Niedziałek