ROSYJSKI DA SIĘ LUBIĆ

Na przełomie grudnia i stycznia 2012/13 w liceum i gimnazjum odbyły się dwa szkolne konkursy z języka rosyjskiego. Gimnazjaliści wzięli udział w konkursie na najpiękniejszy rosyjski motyw baśniowy, który polegał na przygotowaniu dowolną techniką pracy plastycznej, przedstawiającej bohaterów rosyjskich bajek i podpisaniu jej po rosyjsku. W liceum, natomiast, zadaniem uczniów było napisanie listu do kolegi/koleżanki z Rosji. Zwycięzcy konkursów otrzymali dyplomy pamiątkowe oraz atrakcyjne nagrody książkowe, ufundowane przez Radę Rodziców, które wręczyła na apelu organizacyjnym Pani Dyrektor Barbara Rapińczuk. Nagrodzeni uczniowie w Gimnazjum to: Magdalena Wieliki I m-ce, Kornel Czubak II m-ce, Natalia Sarnowska III m-ce i Martyna Szemplińska – wyróżnienie. Wszyscy ww są uczniami klasy I G. Finalistami konkursu w LO zostali: Barbara Banaszczyk kl. II B – I m-ce, Piotr Ilski kl. II B – II m-ce, Michał Przyborowski kl. II A – III m-ce i Anna Przytulska kl. II B – wyróżnienie.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i życzymy dalszych sukcesów.