Warsztaty Niepodległościowe

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości uczniowie klas I-III gimnazjum spotkali się 8 listopada w sali różowej na uroczystym apelu. Spotkanie rozpoczęło się od projekcji filmu T. Bagińskiego „Animowana historia Polski”, który przypomniał uczniom najważniejsze wydarzenia z dziejów naszego kraju. Następnie, p. Justyna Sobeczek, nauczycielka historii wygłosiła mini wykład, w którym przybliżyła uczniom sytuację Polski po odzyskaniu niepodległości. W drugiej części obchodów odbyły się warsztaty, podczas których uczniowie w grupach wykonywali plakat do wylosowanego przez siebie zagadnienia. Plakaty ozdobiły hol przy stołówce.